1. Kehtivus


Käesolevad tingimused kehtivad puuslik.ee internetipoest tellitud kaupade ostu-müügilepingutele.

2. Autoriseerimine

puuslik.ee internetipoest kaupade ostmiseks peate ennast registreerima kasutajaks. Avalehel saab seda teha lingilt “Registreerun”. Tellimuse täitmiseks vajame Teie nime, aadressi, e-maili aadressi ja telefoninumbrit. Kogutud informatsiooni kasutame selleks, et tehingu teostamine oleks võimalik. Samas garanteerime, et Teie isikuandmeid ei väljastata kolmandatele isikutele. Registreerumisel täitke nõutud väljad ja vajutage nuppu “Jätkan”. Registreerumisel jätke meelde oma kasutajakonto e-maili aadress ja parool.

3. Hind

Kõik puuslik.ee kodulehel olevad toodete hinnad on Eesti Vabariigis eurodes ja sisaldavad EV kehtivat käibemaksu (20%). Eritooni valiku puhul lisandub hinnale 4-15 eurot toote kohta.

4. Tellimuse vormistamine

Olles välja valinud sobiva kauba, klikkige nupule “Lisan ostukorvi”, avanenud lehel saate muuta kauba kogust. Muutuste salvestamisek vajutage nuppu “Uuendan”. Kui soovite kaupa edasi valida, vajutage nuppu “Jätkan valimist”. Ostukorvi sisu saate üle vaadata klikkides lingile “Ostukorvi sisu”, kus saate samuti teha vajalikke muudatusi ja salvestada muutused nupuga “Uuendan”.
Tellima asumiseks klikkige lingile “Vormista ost”. .

5. Kauba kohaletoimetamine

Tellimuse vormistamise lehel kontrollige, et Teie aadress oleks õige. Kui soovite aadressi muuta, vajutage nuppu “Muuda aadress”. Kohaletoimetamise viise on kaks:
5.1. “OSC kulleriga” – valinud selle viisi, toimetab OSC kauba otse Teie koju, tellimusel märgitud aadressile. Enne kauba väljasaatmist võetakse Teiega kindlasti eelnevalt telefoni teel ühendust ja lepitakse kokku kohaletoimetamise täpne aeg. Kauba kättetoimetamist ei toimu enne, kui puuslik.ee kontole on kantud kogu ettemaksu arve järgi tasumisele kuuluva summa.
Tooted antakse kulleri poolt Teile üle koos saatelehega. Enne saatelehe allkirjastamist soovitame tungivalt toodete pakend üle vaadata ja selle väliste vigastuste korral toodet mitte vastu võtta. Palume Teil vigastatud pakendiga toode tagastada kullerile ning teatada sellest meile elektronposti teel info@puuslik.ee
5.2. Kaubale pole ise võimalik järele tulla, ainult võimalik interneti teel ostes ja kohale toimetab kuller.

6. Maksmine

Kui olete valinud sobiva tarneviisi, vajutage nuppu “Jätkan”, seejärel saate valida sobiva makseviisi: Kui valisite tarneviisiks “OSC kuller”, siis maksmine toimub ainult ettemaksuarve alusel. 
Müügiarve toimetatakse Teile koos kaubaga.
NB! Teie tellimus tühistatakse, kui Te ei ole ettemaksu arvet tasunud (välja arvatud juhul, kui tulete kaubale ise järele) 14 päeva jooksul tellimuse vormistamise hetkest arvates.

7. Tellimuse kinnitamine

Kui olete kõik vajaliku (eelpool loetletud) sisestanud, siis palun kontrollige veel kord kõiki andmeid ja vajutage lingile “Kinnita”, alles seejärel on tellimus esitatud. Nüüd saate välja trükkida ettemaksu arve, vajutades nupule “Ettemaksu arve”. Kui Te ei soovi kohe ettemaksu arvet trükkida, vajutage “Jätkan”, ettemaksuarve saate väljatrükkida ka hiljem. Selle leiate lingilt “Minu konto”. Ettemaksuarve maksmisel kirjutage kindlasti märkuste lahtrisse oma ettemaksu arvel olev “Tellimuse nr”, sest see kiirendab kauba välja saatmist.

8. Tellimuse täitmise tähtajad

Tellimuse täitmise tähtaeg on kuni 4 nädalat, sõltuvalt tellimusest. Kui tellitud kaubad on meie laos olemas, saame need Teile saata juba tellimusele järgneva tööpäeva jooksul. Vajaliku laoseisu puudusel hakkame tellimuse saamisel tegelema koheselt toodete valmistamisega. Täpse tarneaja teatame Teile telefoni või e-posti teel hiljemalt kolme tööpäeva jooksul peale tellimuse esitamist.

9. Tellimuse tühistamine

Teil on võimalus tellimus tühistada, kui te ei ole veel tellitud kaupu kätte saanud, teavitades meid sellest telefoni +372 5062285 teel.

10. Toote tagastamine

Tellijal on õigus taganeda lepingust ja tagastada tellitud kaup 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates. Selleks peate saatma meile vastavasisulise teate, mis peab sisaldama tellija nime ja arvelduskonto numbrit, arve kuupäeva ning aadressi. Kauba tagastamine toimub tellija kuludega.
Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab tagastamisel olema originaalpakendis koos kõikide markeeringutega. Kui tagastamisele kuuluvat toodet on rikutud või muul viisil kahjustatud, tuleb Tellijal hüvitada toote väärtuse vähenemine.
Tellimuse tühistamise või toote tagastamise korral kantakse ostu eest tasutud summa Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul, alates tellimuse tühistamisest.

11. Garantii

puuslik.ee annab internetipoest ostetud kaubale 2 aastase garantii, mis hakkab kehtima kauba üleandmise hetkest. Erivärvi peitsiga kaetud toodete detailid võivad erineda tooni võrra pildil olevast, kuna tootmisel kasutatav puit (reeglina mänd) võib tekitada toonierinevusi. Täpsed garantiitingimused lingilt “Garantii”.

12. Meie Kontaktandmed

Kõigi tekkivate küsimustega saate pöörduda e-posti aadressil info@puuslik.ee või telefonil: +372 5062285.